Góra

SME Solutions Sp. z o.o.

Jesteśmy tu dla Ciebie

SME Solutions to spółka oferująca usługi finansowe dla przedsiębiorstw.

Skontaktuj się Skontaktuj się

Naszą działalność cechuje profesjonalizm oraz wiedza i umiejętności oparte o wieloletnie doświadczenie w obsłudze wierzytelności. Naszą dodatkową zaletą jest utrzymywanie dobrych relacji z Klientem. Indywidualne podejście do potrzeb przedsiębiorstwa zachęcają do długotrwałej współpracy. Strategicznym celem działań naszej spółki jest dostarczanie małym i średnim firmom rozwiązań finansowych, zarezerwowanych wcześniej tylko dla największych podmiotów. Uważamy, że szczególnie małe przedsiębiorstwa powinny mieć dostęp do najwyższej jakości narzędzi finansowych umożliwiających rozwój. Nasi doświadczeni doradcy finansowi precyzyjnie dobiorą optymalne rozwiązanie dla Państwa firmy spośród takich usług jak: monitoring należności, ubezpieczenie należności, faktoring, leasing czy kompleksowa obsługa prawna. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, co umożliwia nam dobranie rozwiązań „szytych na miarę” – nawet dla mikroprzedsiębiorstw.

Na rynku usług finansowych działa wiele firm oferujących przeróżne formy finansowania inwestycji. Kredyt, pożyczka, faktoring, leasing chodzą za nami wszędzie. Nie brakuje również przedsiębiorstw świadczących usługi z obszaru zarządzania wierzytelnościami. Każda mówi „nasza oferta jest najlepsza”.
Istotą działalności SME Solutions jest kompleksowa obsługa Klienta, oparta na doborze najlepszych na rynku produktów. Chcemy aby Klient nie tracił czasu na szukanie firmy, która sprosta jego oczekiwaniom i będzie przy tym najtańsza. To my wybieramy za Państwa, oszczędzając przy tym Wasz czas i pieniądze.

Należymy do Grupy Kapitałowej WEC – dzięki współpracy z najlepszymi Radcami Prawnymi oraz specjalistami z zakresu zarządzania wierzytelnościami pozwala nam skutecznie dbać o płynność finansową każdego przedsiębiorstwa!

Dokument Spółki w KRS

NIP Spółki

REGON Spółki

W przypadku pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji